Fakturant/ka / Fakturanti

FirmaNatures Care CZ s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda23 000 Kč až 28 000 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

pracoviště Střílky

Náplň práce:
zpracování přijatých faktur a dalších daňových dokladů, příprava podkladů pro účetní a další administrativní práce

Požadujeme:
Velmi dobrou znalost práce na PC (MS office)
- Výhodou: zkušenost na obdobné pozici
- Oceníme: organizovanost, zodpovědnost, pečlivost, týmového hráče, dobré zvládání stresu a zátěží

Nabízíme:
pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení, slevy na firemní produkty, každodenní zdravé wellness obědy zdarma, profesní růst, příspěvek na dopravu
- své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: [email protected]

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Práce s PC - textový editor (Word)
  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
  • Práce s PC - internet a elektronická pošta
minimální požadované vzdělání:úplné střední odborné vzdělání s maturitou a s vyučením (maturitní obory SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Zámecká 73, Střílky, 76804, Česko
mzda, plat (hrubý):23 000 Kč až 28 000 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy 2024 ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
datum ukončení pracovního poměru:31. 03. 2025
benefity a pracovní výhody:
  • Podnikové stravování
  • Jiné výhody: Slevy na firemní produkty
  • Jízdní výhody: příspěvek

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:Natures Care CZ s.r.o., IČ: 26288605
počet volných pracovních míst:2
datum zveřejnění nabídky práce:04. 03. 2024
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
  • uchazeči s vysokoškolským vzděláním
  • OZP (osoby se zdravotním postižením)

Kontakty pro odpověď na inzerát

kontaktní osoba:Diana Vavřinová
e-mail:[email protected]
detail nabídky práce:www.naturescare.cz

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma Natures Care CZ u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 23 000 Kč až 28 000 Kč ; Benefity a výhody: Podnikové stravování, Jiné výhody: Slevy na firemní produkty, Jízdní výhody: příspěvek, ; Pracovní úvazek: HPP ; Typ směn: jednosměnný provoz ; Adresa práce: Zámecká 73, Střílky, 76804, Česko ; Nástup: co nejdříve, nebo ihned ; do: 31. 03. 2025 ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedenu pouze kontaktní emailovou adresu. Firmě můžete tedy odpovědět pouze emailem (případně si pozorně přečtěte popis nabídky práce, kde lze výjimečně telefonní číslo najít i když nebylo vyplněno u konktaktních informací). Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontaktní email se vám zobrazí.